stambol

2503 ПОСТОВИ

Exclusive articles:

Претседател на фудбалски клуб убиен по загубен меч

Колумбискиот фудбалски второлигаш Тајгрес соопшти денеска дека клупскиот претседател Едгар Паес е убиен во Богота, откако клубот загуби во саботата од Атлетико (2-3) во...

ЦСКА на Ристовска продолжува во победнички ритам

Екипата на ЦСКА Москва, во која настапува репрезентативката на Македонија, Сара Ристовска, продолжува во победнички ритам во рускиот шампионат. Московската екипа во рамки...

Капитенот на АЕК доживеа сообраќајна несреќа!

Според информациите на клупската страна на АЕК Атина, репрезентативецот на Грција, Панајотис Николаидис, имал сообраќајна несреќа со својот мотор. Искусниот капитен на АЕК...

Ma kakve bile modrice i silina udaraca, krivnja se na kraju uvijek pripiše žrtvi

ZAMISLITE samo koliki je to stupanj nepovjerenja u društvo i državu da je očajna žena, koja trpi višegodišnje nasilje, morala...

Борзаш: Со помош на навивачите можеме да му парираме на Кил

Македонскиот шампион Еурофарм Пелистер во среда пред домашната публика ќе го пречека германскиот шампион Кил во рамки од третото коло од Лигата...

Breaking

Пелистерци тренираа пред Кил, се посакува изненадување против „зебрите“ (ФОТО)

Ракометарите на Еурофарм Пелистер го одработија официјалниот...

Билик: Не сакаме да бидеме тимот што ќе се „сопне“ во Битола

Ракометарите на Кил утре против Еурофарм Пелистер...

Претседател на фудбалски клуб убиен по загубен меч

Колумбискиот фудбалски второлигаш Тајгрес соопшти денеска дека клупскиот претседател...

ЦСКА на Ристовска продолжува во победнички ритам

Екипата на ЦСКА Москва, во која настапува...
spot_imgspot_img