Да создадеме врeдности што немаат рок на траење!Декември е месец кога владее магијата која ја создаваат убавите нешта. Здравици со семејството и пријателите, благодарност за она што не’ направило посилни и похрабри, надеж да ни’ се оствари она што долго го посакуваме….

Ова е и месец кој прави уште еднаш да се потсетиме кој и што во животот ни е навистина важно, што е она што ни предизвикува вистинска радост во срцето.

Сето ова го преточивме во една празнична приказна, полна љубов и топлина. Нашето новогодишно видео ви го посветуваме на сите вас кои се’ уште верувате во моќта на искрените мигови, традиција и надежта.

Семејството е богатство, сила и вредност, затоа ти благодариме што си дел од него! Среќа е кога сме сите заедно!

Да споделуваме уште многу убави моменти заедно и да создаваме заеднички традиции.

Ви посакуваме среќни празници!

Fashion Group

Организација и реализација: Fashion Group

Видео: Pinestel, Ѓорѓи Вацев

Модели: Антонела, Борјан, Марко, Зехра, Емили, Дорис, Давуд, Доли

Шминка и фризура: Милена Косиќ

– Реклама –Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Соиграч на Филип Талески пред преселба во Партизан

Тимот на Партизан за следната сезона создава тим...

Фуксе Берлин по долга пауза се враќа во европската елита

На неколку кола пред крајот во најквалитетната лига...

Не го однесе клубот на Ф4 во ЛШ, па си заработи отказ

Скапиот проект на ЧСМ Букурешт петта сезона по...

Три екипи во битка за директен опстанок во елитата

Утре со натпреварот меѓу Скопје и Мулти Есенс...