Душко ги фатил „во живо“ Карлеуша и новиот дечко кошаркар

Душко ги фатил „во живо“ Карлеуша и новиот дечко кошаркар

Скандалот со Душко Тошиќ можел да се избегне, коментираат српските медиуми. Каршеуша и новото момче првично планирале да се сретнат во неговиот дом, но Јелена го променила планот.

Пејачката Јелена Карлеуша веќе некое време е во врска со 16 години помладиот кошаркар Никола Јовановиќ.Душко Тошиќ среде ноќ ги фатил во вилата во која се уште заеднички живеат со Јелена, по што направил скандал.

Јелена и Никола планирале вечера во неговиот дом, но бидејќи ја мрзело да се подготвува и да оди кај него, му рекла дека е најдобро тој да дојде кај неа.

Никола се согласил и  се било супер додека не се појавил Душко. Се разбира, никој не го очекувал бидејќи претходно најави дека нема да биде дома неколку дена. Кога ги видел почнале кавги, а Јелена тврди и физичко малтретирање.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Магдебург најде дефанзивец – доаѓа Шпанецот Серадиља

Поранешниот европски првак Магдебург го промовираше второто засилување...

Една од најдобрите руски ракометарки става крај на кариерата!

Една од најдобрите руски ракометарки, Екатерина Илина, ја...

Познати 20 учесници на Мундијалот во 2025 – еве ги можните ривали на Македонија

Откако беше комплетирана листата на учесници од Европа...

🎥 Тимур Дибиров тренираше под палката на неговата сопруга Ирина

Хрватскиот првак Загреб се уште не ги започнал...