ФОТО I Се качи на трактор и покажа како се ора гола, ги освежи фановите во овие топли денови

Нивес Целзијус (41) го искористи сончевиот ден за да вози трактор. Со оглед на тоа дека температурата во саботата достигна до 33 Целзиусови степени, таа се соблече во минијатурно бикини и попатно се сончаше.

Колку и се допадна тоа покажа со серија фотографии кои ги објави на социјалните мрежи.

 

-Мама купи трактор! – напиша Нивес, мислејќи на Мама ШЧ!, песната на Лета 3, со која ја претставуваа Србија на Евровизија.

Таа позираше зад воланот на трактор во црно бикини и високи златни сандали. Судејќи по коментарите, таа со ова издание воодушеви многу следбеници.

„Да бевте такви на терен, ќе ни скокнеа придонесите во земјоделството!“, „Сега ја менувам професијата! Градот го менувам за село“, „Ајде заедно да ораме“, „Нивес, би ти купил фабрика за трактори“, и пишуваа во коментари.Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Бикоски: Знаеме кој е Вардар, но ние нема да се предадеме!

Ракометарите на Прилеп денес на свој терен ќе...

Zašto balkanski žestoki momci i dalje podržavaju Putina

ONOG momenta kad je ruski...

Парондо и Мелсунген се хит – имаат седум од седум во Бундес лигата!

Бундеслигашот Мелсунген ја продолжи победничката серија во Бундес...