Карлеуша гласаше со 15.000 долари на себе (ФОТО)

Карлеуша гласаше со 15.000 долари на себе (ФОТО)

Јелена Карлеуша се појави на Дедиње за да ја исполни својата граѓанска должност и да гласа, ни помалку ни повеќе туку во боите на српското знаме. Нејзиниот стајлинг изнесува над 15.000 евра.

Еве ги цените

Винтиџ чантата „Шанел“ е 12.000 долари, додека за „Луј Витон“ штиклите потроши 655 евра. Белите мокасини  чинат Balenciaga од 800 долари.Прстенот „тифани“ пак чини од 840 евра.

Извор: http://pressingtv.mk

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Магдебург најде дефанзивец – доаѓа Шпанецот Серадиља

Поранешниот европски првак Магдебург го промовираше второто засилување...

Една од најдобрите руски ракометарки става крај на кариерата!

Една од најдобрите руски ракометарки, Екатерина Илина, ја...

Познати 20 учесници на Мундијалот во 2025 – еве ги можните ривали на Македонија

Откако беше комплетирана листата на учесници од Европа...

🎥 Тимур Дибиров тренираше под палката на неговата сопруга Ирина

Хрватскиот првак Загреб се уште не ги започнал...