Мицкоски гостува во емисијата „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа

Вечерва лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, гостува во емисијата „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа со почетокво 22:30 часот.

The post Мицкоски гостува во емисијата „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа appeared first on METRO.mk.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

„Опенхајмер“ ита кон Оскарите по наградата SAG

Историскиот еп за создавањето на најсмртоносното оружје „Опенхајмер“ освои...

Што не го изгласаат законот за продолжување на пасошите, наместо ДА ДРАМАТ ЗА ОБРАСЦИ НА ГРАНИЦА?

СДС уште еднаш ја докажаа својата неспособност. Помпезното пречекување...

Što povezuje ratove u Ukrajini i Gazi s globalnim Jugom

DA BI SE pravilno razumjeli...