Македонката Славица Ангелова е победник во регионалното шоу „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

The post Македонката Славица Ангелова е победник во регионалното шоу „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО) appeared first on Македонски весник Илинден -.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Алборг го повлече дресот на Хансен, но двајца ќе може да го носат

Данскиот шампион Алборг го повлече дресот со број...

Квартет засилувања за враќање на старите европски патеки

Словенечкиот првак Крим по Ана Грос, Грас Заади,...

Легендарната Луминица Дину по долго време повторно во Скопје

Легендарната романска голманка Луминица Дину, по подолго време...

Силен турнир во Добој: Пелистерци ќе тестираат против Веспрем, Барса, Загреб…

Еден од најстарите ракометни турнири во Европа заедно...