Дара Бубамара со градите во кадар (ФОТО)

Дара Бубамара ги искористи неколкуте слободни денови меѓу настапите за да отпатува на Миконос, од каде редовно објавува фотографии на Инстаграм.

Таа позираше во провокативно бикини кое ги истакна сите нејзини атрибути, а до израз дојдоа нејзините бујни силиконски гради кои неодамна ги зголеми со хируршка процедура, а долниот дел од танга од костимот за капење за малку ќе и паднеше додека занесно се вртеше во хотелската соба.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Андоновски со два гола во финишот му донесе голем бод на Трст

Македонскиот интернационалец Даниел Андоновски продолжува со одличните настапи...

Андоновски повторно најдобар – му донесе голем бод на Трст!

Македонскиот интернационалец Даниел Андоновски продолжува со одличните настапи...