Нетфликс ќе снима филм за Јелена Карлеуша

Една од најголемите српски ѕвезди Јелена Карлеуша ќе зборува за тоа како ѕвездите го слават еден од најважните христијански празници.

По тој повод пејачката откри ексклузивна.

– Ќе ја откријам ексклузивната. Јас сум во преговори со Нетфликс за да се играм себеси во филм. Многу активно зборувам за тоа, јас и еден од нашите многу познати актери би ги добиле главните улоги. Ќе си играм – рече таа.

Пејачката додала и дека повеќе нема да се карактеризира како атеист бидејќи верува дека живее според правилата на која било религија, а тоа е најважно.

Исто така, таа откри дека и на овој празник, иако многумина мислеа поинаку, се нашла со Душко и нејзините деца во иста куќа во која живеат заедно.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Јанев: Не игравме според договореното!

Женската младинска репрезентација на Македонија на СП во...

Чурлиновска собра 12 одбрани и стана МВП против Исланд

Женската младинска репрезентација на Македонија во второто коло...

ПОЗНАТИ СОСТАВИТЕ: Македонија со две промени против Исланд

Женската младинска репрезентација на Македонија денеска ќе го...

Македонија доживеа дебакл, но шансите за главната рунда останаа

Женската младинска репрезентација на Македонија во второто коло...