Здравко Чолиќ ја има најскромната сопруга (ФОТО)

Здравко Чолиќ викендов имаше концерт во Црна Гора, поточно во Будва.Со него беше и сопругата Санра која иначе ретко се појавува во јавноста, а посебно не на настапите на сопругот.

Може да се забележи дека Сандра изгледа сосема обично, со фатена коса, темни очила и без скапи парчиња гардероба што е карактеристично за партнерите на големите звезди.

Браво за скромноста на семејството Чолиќ.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Митревски „спушти ролетна“, Порто ја надигра Бенфика на Талески

Македонскиот репрезентативен голман Никола Митревски ја продолжи одличната...

„Излегов на крај со 30 жени“

Селекторот на женската ракометна репрезентација Кристијан Грчевски, од...