Душко ја однесе новате девојка на Бора Бора (ФОТО)

Манекенката Ана Јовановиќ се најде во центарот на вниманието на јавноста поради  аферата со фудбалерот Душко Тошиќ. Неколку пати беа фатени на исто место, а сега манекенкатана својот Инстаграм профил објави фотографија од егзотично патување.

Манекенката и фудбалерот уживаат заедно на островот Бора Бора. Останува да се види што ќе каже нековата се уште законска сопруга Јелена Карлеуша.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

„Забавно е да се игра во Битола“

Голманот на Вардар, Мартин Томовски никогаш во својата...

Кадетското злато остана во Автокоманда

Домаќинот на кадетскиот турнир од Ф4, не залудно...

Младост ја продолжува борбата за второто место во прволигашкиот плеј-оф

Тимот на Младост Богданци пред својата публика не...

Радовиш чекор поблиску до суперлигашки бараж

Екипата на Радовиш пред својата публика одигра според...