Душко ја однесе новате девојка на Бора Бора (ФОТО)

Манекенката Ана Јовановиќ се најде во центарот на вниманието на јавноста поради  аферата со фудбалерот Душко Тошиќ. Неколку пати беа фатени на исто место, а сега манекенкатана својот Инстаграм профил објави фотографија од егзотично патување.

Манекенката и фудбалерот уживаат заедно на островот Бора Бора. Останува да се види што ќе каже нековата се уште законска сопруга Јелена Карлеуша.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ