Сораја уапсена во Црна Гора

Сораја Вучелиќ наводно била уапсена рано утринава во Црна Гора. Таа, како што пишуваат медиумите, била приведена во алкохолизирана состојба околу 5 часа.

Старлетата наводно завршила во полициската станица во Будва. Во Црна Гора моментално се зголемува сообраќајната контрола, а таа наводно се обидела да го избегне тестот, а на крајот тестот покажал дека е во алкохолизирана состојба.

-На крајот сепак се согласила, тестот покажал дека е под дејство на алкохол кој го конзумирала за време на ноќното излегување, открил изворот.

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

Песот на Бајден ги каснал тајните агенти најмалку 24 пати

Кучето Командер на американскиот претседател Џо Бајден каснало агенти...

„Кога на вашите им викате „јас и Оливер се обезбедивме“ ЈАСНО ИМ Е ДЕКА ГИ ГУБИТЕ ИЗБОРИТЕ“

Во однос на апанажата, кога вашите членови, симпатизери, луѓето...

За оваа изненадувачка придобивка од водата за пиење ретко се зборува

131 Знаеме дека не можете да живеете без вода. Тоа...