Joвана Јеремиќ никогаш пожешка (ФОТО)

Најгледаната водителка во регионот Јована Јеремиќ реши да се опушти.Таа со друштво замина во Врњачка бања каде уживаше неколку денови.

Најголем дел од времето го помина во спа каде го покажа своето прекрасно тело.За Јована нема летна пауза и секој викенд ја води најгледаната утринска емисија „Ново јутро.

 

Извор

Најново

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
КОЛУМНИ

ИЗБЕРЕТЕ ГО ИДЕАЛНИОТ ТИМ НА СЕЗОНАТА 2023/2024 – ЖЕНИ (АНКЕТА)

Втора сезона по ред редакцијата на 24Ракомет, единствениот...

ИЗБЕРИ ГО ИДЕАЛНИОТ ТИМ НА СЕЗОНАТА 2023/2024 – МАЖИ (АНКЕТА)

Зад секој успех на тимот стојат и поединци...